tapeta

Informace o okolí

Jižní Čechy

Ubytování Jižní čechy

Ubytování v jižních Čechách s sebou přináší obrovské množství nejen rekreačních a turistických příležitostí, ale tento kraj je také navštěvován lidmi hledajícími příležitosti pracovní, od dělníků po podnikatele.

Více informací

České Budějovice

Ubytování České Budějovice

České Budějovice jsou hlavním centrem jižních Čech a jedná se o největší město v kraji. Naleznete zde velké množství obchodů, památek, ale i restaurací a jiných společenských míst, akcí a událostí.

Více informací

Hluboká nad Vltavou

Ubytování Hluboká nad Vltavou

Město Hluboká nad Vltavou je jedním z nejslavnějších českých měst hlavně díky, podle mnohých, nejhezčímu zámku v České republice. Město je díky zámku Hluboká nejnavštěvovanějším místem na jihu Čech a povinností každého turisty.

Více informací

Dehtáře

Ubytování Dehtáře

Dehtáře jsou vesnice a stejnojmenný rozlehlý rybník ležící nedaleko našeho ubytovacího zařízení. Vesnice je oblíbenou rekreační destinací zejména v letních dnech, kdy zde najdete rekreanty využívající rybník k populárním vodním sportům.

Více informací

Netolice

Ubytování Netolice

Město Netolice je často využívanou zastávkou cykloturistů, ale i těch, kteří se chtějí podívat na místní památky. Nejslavnější Netolickou památkou je zámek Kratochvíle a dřevěná vyhlídková věž Archeoparku.

Více informací

Bezdrev

Ubytování Bezdrev

Bezdrev je rybník ležící nedaleko města Zliv a sahající až téměř k hranicím Hluboké. Tento rybník je slavný a hojně využívaný hlavně jako rekreační koupaliště, zatímco jeho okolí je zajímavé i jako turistická oblast.

Více informací

Cykloturistika

Občerstvení u cyklostezky

Původní zaměření našeho rekreačního zařízení bylo právě na cyklisty. Naše ubytovací zařízení se nalézá hned vedle frekventované cyklostezky. Cyklisti se k nám jezdí nejen posílit na další cestu, ale třeba právě i ubytovat.

Více informací

Možnosti ubytování

Občerstvení u cyklostezky

Nabízíme služby levného ubytování v oblasti jižních Čech ve vesnici Břehov, která leží v památkové zóně. Tuto oblast využívají zejména cykloturisté, ale i běžní rekreanti hledající zábavu, poznání nebo nové zážitky.

Více informací

moderniweb.com © 2018